Hotel Old Time Praha

Hotelu Old Time Praha 11 Hotelu Old Time Praha 12 Hotelu Old Time Praha 13 Hotelu Old Time Praha 14 Hotelu Old Time Praha 15 Hotelu Old Time Praha 16 Hotelu Old Time Praha 17 Hotelu Old Time Praha 18 Hotelu Old Time Praha 19 Hotelu Old Time Praha 20 Hotelu Old Time Praha 21 Hotelu Old Time Praha 22

.Apartmány Old Time hotel se nachází na Novém Městě pražském v neorenesančním domě s prvky secese přímo v historickém centru Prahy pouze 10 minut chůze od známého Václavského náměstí a necelých 5 minut chůze od linek městské hromadné dopravy I.P. Pavlova, zajišťující snadný přístup do celého města a přilehlých oblastí. Všechny tematicky laděné pokoje prošly celkovou rekonstrukcí při které designéři usilovali o to, aby bylo zachováno co nejvíce původních prvků (maleb, bordur, podlah a dveří) v tomto krásném historickém domě z 19.století. Zároveň však byl kladen důraz na vaše maximální pohodlí. Některé restaurované objekty působí žoviálně, jiné budí údiv nad svědomitou prací našich předků. Naším cílem není poskytnout sterilní hotelové ubytování, ale chceme,aby naši hosté okusili atmosféru pokojů, které skutečně žijí v duchu kouzelné Prahy.


Old time hotel nabízí 5 apartmánů hotelového typu a 14 pokojů. Všechny apartmány a pokoje třídy lux jsou prostorné, originálně ztvárněné a navržené ve vysokém komfortu, aby hostům zajistili příjemný pobyt a odpočinek. Apartmány mají vlastní kuchyň, koupelnu se sprchou a WC. Pokoje třídy Lux mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, ale kuchyň mají některé společnou. Pokoje třídy Economic mají společnou kuchyň, koupelnu se sprchou a WC. Všechny apartmány a pokoje jsou nekuřácké.


Vybavení Apartmánů a pokojů třídy Lux: TV se satelitním příjmem, Wifi připojení na internet (je k dispozici i pro pokoje Economic), vysoušeč vlasů, zrcadla v koupelně, koupelnové doplňky, místo pro sezení s konferenčním stolkem, pracovní stůl, chladnička (je k dispozici i pro pokoje Economic). Jednolůžkové pokoje jsou vybaveny postelí o velikosti 140 x 200 cm. Dvoulůžkové pokoje v Apartmánu Old Time nabízí manželskou postel o rozměru 160 x 200 cm nebo 2 samostatné postele o rozměru 140 x 200 cm a 90 x 200 cm. Třílůžkové pokoje obsahují samostatnou postel o rozměrech 160 x 200 cm a 2 pohovky 90 x 200 cm. Apartmány jsou vybaveny manželskou postelí o rozměrech 160 x 200 cm a rozkládacími pohovkami o rozměrech 90 x 200 cm.


Old time hotel se nachází v centru Prahy v klidné ulici Lublaňská č. 27. Všechny významné památky a atrakce se nacházejí v docházkové vzdálenosti. Národní museum a Václavské náměstí, hlavní pražská třída, obchody, známé restaurace, tradiční hospody a vinné bary, jsou vzdáleny pouze 10 minut chůze. Staroměstského náměstí dosáhnete po 25 minutách a Kongresového centra po 15 minutách chůze a 5 minut chůze na stanice metra a tramvaje I.P.Pavlova poskytující snadný dosah do celého města a přilehlých oblastí. Hosté mohou parkovat na ulici za 250 Kč/den. Hlídaná garáž je zpoplatněna 500kč/den.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-old-time@toprague.cz
Adresa: Lublaňská 1727/27 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Old Time Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Old Time Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist